Loading...

Hacettepe Üniversitesi’ni takiben Koç Grubu’nda çalışmaya başlayan Cumhur Güzel, sırası ile Mali İşler, Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi görevlerini üstlenmiş, 2000 yılında, 11 Koç Grubu perakende otomotiv şirketini birleştiren ekibin içinde yer almış ve 1200 kişinin çalıştığı Türkiye’nin en büyük perakende otomotiv şirketi olan Birmot’un Kalite Yöneticiliği görevini üstlenmiştir. Daha sonra Birmot-Otokoç birleşmesinde, 2100 kişinin İK-Kalite Direktörlüğü görevine getirilmiştir.

İş Dünyasında 30 yılın üzerinde deneyimi bulunan Cumhur Güzel, 2006 yılında beri kendi şirketi olan Süreç Danışmanlık Ltd. ile Ford Otosan (60 bayii), Abdi İbrahim İlaç, Pegasus, Akmerkez, Aksa Akrilik, Akpa, Derimod, Tüpraş, Pegasus, Çayeli Bakır İşletmeleri, Poelsan, Aspilsan, Massey Ferguson gibi ISO 100 ve 500 içinde bulunan, kendi alanında lider şirketlerin yanısıra Bağcılar Belediyesi, Türkiye Mali Müşavirler Odası, İstanbul Mali Müşavirler Odası, Türkiye Bankalar Birliği, Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı, T.C.Avcılar Belediyesi gibi kamu kuruluşlarıyla da çalışmalar yürütmüş ve yürütmektedir.

Halen, Bayi Geliştirme, Finansal ve mali analiz, Stratejik Yönetim Sistemi ve İyileştirme, Stratejik Yönetim,  Kalite Yönetimi, Konfigürasyon Yönetimi, Paydaş memnuniyeti yönetimi ve Müşteri Deneyimi ile Etkili Satış Teknikleri konularında danışmanlık yapmaktadır.

45’i Stratejik Planlama olmak üzere 80’in üzerindeki kuruluşta 5 Binin üzerinde kalıcı süreç iyileştirmeleri yaparak yapısal sistemlerin kurulumunu sağlayan Cumhur Güzel, aynı zamanda ISO 9001 Başdenetçisi ve EFQM Değerlendiricisi olup, Doğuş Üniversitesi İİBF ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Danışma Kurulu Üyesidir.

Top