Loading...
Aysu Bilgin Çeçen
Aysu Bilgin Çeçen

LinkedIn Profesyoneli Satış Pazarlama Yöneticisi  Danışman

Profesyonel kariyeri boyunca Müşteri Yöneticisi, Satış Müdürü, Bölge Satış Müdürü ve Satış Direktörü olarak çeşitli görevler icra etmiş ardından sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi paylaşma hedefi ile kaliteli, kişiye özel ve profesyonel hizmet vermeyi ilke edinen kendi firmasını kurmuştur. Uzmanlık alanlarının bazıları; müşteri yönetimi, satış yönetimi, iş geliştirme, pazarlama stratejisi, B2B ve B2C satış, bütçe yönetimi, hedef odaklı strateji geliştirme ve LinkedIn’dir…

WhatsApp Image 2022-01-28 at 12.23.29_ccexpress
Dr. Öğretim Üyesi Beyza Toksoy Okan Üniversitesi

Eğitmen ve Performans Geliştirme Danışmanı

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi bölümünü ve Anadolu Üniversitesi’nde İşletme lisansını tamamladı. İstanbul Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı’nda yüksek lisans çalışmasını tamamladı. Aynı üniversitede “Girişimci Kişilik Özelliklerinin Girişimcilik Niyetine Etkisinde Stratejik Güven ve Ortak Değerlerin Moderatör Rolü Üzerine Bir Araştırma” konulu doktorasını bitirdi.

Cumhur Güzel
Cumhur Güzel

Süreç Danışmanlık Şirketinde Yönetici

Hacettepe Üniversitesi’ni takiben Koç Grubu’nda çalışmaya başlayan Cumhur Güzel, sırası ile Mali İşler, Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi görevlerini üstlenmiş, 2000 yılında, 11 Koç Grubu perakende otomotiv şirketini birleştiren ekibin içinde yer almış ve 1200 kişinin çalıştığı Türkiye’nin en büyük perakende otomotiv şirketi olan Birmot’un Kalite Yöneticiliği görevini üstlenmiştir. Daha sonra Birmot-Otokoç birleşmesinde, 2100 kişinin İK-Kalite Direktörlüğü görevine getirilmiştir…

WhatsApp Image 2021-11-25 at 14.21.16
Dr. Evrim Derinözlü

Marka ve Pazarlama Eğitmeni

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra Finansbank’ta Pazarlama alanında çalıştı ve o sırada Okan Üniversitesi’nde Satış-Pazarlama yüksek lisansını tamamladı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışırken İşletme doktorasını tamamladı. Pazarlama, Uluslararası Pazarlama, Tüketici Davranışları, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Reklam gibi derslere girdi. Bu alanlarda akademik çalışmalarına devam eden Derinözlü, Lüks Marka İletişimi kitabının yazarıdır. Brandingsmart firmasının ortağı olarak Ankara’da Pazarlama, Marka, İletişim ve Girişimcilik alanlarında danışmanlık ve eğitimler vermektedir.

WhatsApp Image 2021-11-25 at 14.19.06
Dr. Öğr. Üyesi Gözde MERT

Nişantaşı Üniversitesi
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
İşletme Anabilim Dalı Başkanı

İktisat alanında lisans, işletme alanında yüksek lisans ve işletme yönetimi alanında doktora yapmıştır. Birçok firmanın, uzman ve yönetici kadrolarında çalışmıştır. Kurucusu olduğu Gözde Araştırma şirketinde, uzun yıllar yönetici ve uzman olarak görev yapmıştır. Halen, Nişantaşı Üniversitesi’nde İşletme Bölüm Başkanı ve öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. 2018 TÜAD Akademik Baykuş ödülü sahibidir. Yönetim, organizasyon, bilgi yönetimi, örgütsel davranış ve insan kaynakları yönetimi alanlarında birçok ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmaları ve bu alanlarda yayınlanmış olan kitapları mevcuttur.

Menekşe Ahbab

Yönetim Ofis & Kurumsal İletişim Müdürü, Eğitmen, Oyuna Geri Dönüyoruz Akademisi Proje Lideri,

Menekşe Ahbab, İstanbul Üniversitesi Klasik Filoloji, Latin Dili ve Edebiyatı mezunudur. Halen Maltepe Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi üzerine yüksek lisans eğitimi alıyor. Kariyerine 1995 yılında Londra merkezli bir eğitim şirketi olan FutureMinds Educational’in kurucu ve  CEO’sunun kişisel asistanı olarak başladı. 2005 yılında Adidas Zone Middle (Türkiye, Romanya, İsrail, Kıbrıs ve Bulgaristan) Genel Müdür Asistanı ve 2007 yılında Deloitte Touché Tohmatsu’da Yönetim Kurulu Üyesi, Stratejik İş Geliştirme Ortağı ve CFO’nun Yönetici Asistanı olarak kariyerine devam etti. 

Murat Koseoglu
Doç.Dr. Murat KÖSEOĞLU

Doğuş Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü Başkanı

Doç.Dr. A. Murat KÖSEOĞLU Kuleli Askeri Lisesi’ndeki eğitimini müteakip Kara Harp Okulu Makine Bölümünden mezun olmuş ve TSK’nın çeşitli kademelerinde görev almıştır. ABD’nin Virginia eyaletinde bulunan Army Logistics Management College’de Harekât Alanı Tedarik Yönetimi Eğitimini tamamladıktan sonra TSK Ulaştırma Okulunda öğretim görevliliği yapmıştır. Söz konusu dönemde TSK Ulaştırma Koordinasyon Sistemi Projesinde araştırmacı ve koordinatör olarak çalışmış, ayrıca NATO ülkeleri tarafından icra edilen İntikal ve Yığınaklanma Tatbikatları Koordinatörlüğü yapmıştır

Nesrin AKIN
Dr.Öğr.Üyesi Nesrin AKIN

Doğuş Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Ticaret Hukuk’u Bölümü, Öğretim Üyesi

Dr. Akın, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, yüksek lisans derecesini Kocaeli Üniversitesi’nden, doktora derecesini ise Marmara Üniversitesi’nden almıştır. 2012 yılından bu yana Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku ABD öğretim üyesi olup, doktora sonrası çalışmaları kapsamında Institute of Advanced Legal Studies ve University of Oxford Faculty of Law da sermaye piyasası hukuku alanında çalışma yapmak üzere konuk araştırmacı sıfatı ile bulunmuştur…

Prof.Dr Oya İnci Bolat
Prof. Dr. Oya İnci Bolat

Kurumsal İletişim Direktörü / Danışman / Eğitmen

Akademik yaşamına Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak
başlayan Prof. Dr. Bolat, Yönetim ve Strateji anabilim dalında 2013 yılında doçent, 2018 yılında profesör oldu. Halen Balıkesir Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Prof. Dr. Bolat, Balıkesir Üniversitesi bünyesinde Anabilim Dalı Başkanlığı, Fakülte Yönetim Kurulu Üyeliği, Fakülte Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir.

WhatsApp Image 2021-12-30 at 16.52.24_ccexpress
Ozan Kuşçu

1997 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olmuştur. 1999 – 2001 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi’nde Finans dalında MBA öğrenimini tamamlamıştır. İş hayatına Monitor Company’de, Yapı Kredi Bankası’nın “Yeniden Yapılanma Projesi”nde yer alarak başlamıştır. 1997 yılında Garanti Bankası’na MT olarak başlayan Ozan Kuşcu, 2005 yılına kadar ticari ve kurumsal bankacılıkta çalışmış, ayrıca gönüllü olarak iç eğitimler tasarlamış ve vermiştir.

Bankada çalıştığı dönemde, 2000 yılında Belçika’da Management Center Europe (MCE)’dan “Advanced Selling Skills” eğitimi, 2004 yılında İngiltere’de Cranfield School of Management’da “Vital Business Update” almıştır. 2002-2005 yılları arasında aldığı eğitimlerle INLPTA sertifikalı NLP trainer olmuştur

Özge BARUÖNÜ
Dr. Öğr. Üyesi Özge Baruönü

Doğuş Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü, Öğretim Üyesi

Oyuna Geri Dönüyoruz Proje Eğitim Koordinatörü

1978 yılında İstanbul’da doğdu. Ankara Çankaya Anadolu Lisesi’nde eğitimini tamamladı. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun oldu. 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon A.B.D’de yüksek lisans derecesini aldı. 2010 yılına kadar ING Bank, Doğuş Otomotiv ve kreatif ajansların Genel Müdürlük birimlerinde yöneticilik yaptı. 2014 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Bilim Dalı Pazarlama A.B.D’de doktora öğrenimini tamamladı. 2013 yılında University of Edinburgh‘da misafir araştırmacı olarak görev aldı. 2010 yılından bu yana öğretim üyesi ve idari yönetici olarak Doğuş Üniversitesi’nde görev yapmakta; lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesinde pazarlama ve araştırma yöntemleri derslerini vermektedir. 

WhatsApp Image 2021-11-25 at 18.24.17
Pınar Kurşun

BP Consultancy Kurucu Ortak

1971 yılında İstanbul’da doğdu.Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği mezunudur.2018 yıllında Anadolu Üniversitesi Adalet Yüksekokulunu bitirmiştir. Üniversite öncesinden çalışma hayatına tekstil sektörü ile girmiş, tahsilini çalışma hayatı ile birlikte devam ettirmiştir.1998 ve 2002 yıllarında  Crawley ve Brighton da İngilizce eğitim almıştır.Yönetici olarak uzun yıllar çok uluslu tekstil firmalarında görev yapmış. 2000 yıllında aynı zamanda sürdürülebilirlik üzerine eğitimler almış ve hali hazırda da birçok projede de temsil ettiği markalar adına koordinatörlük yapmaktadır.2014 yılında kendi danışmanlık firmasını kurmuştur. ICF temel koçluk ve iş koçluğu eğitimlerini tamamlamıştır.Sürdürülebilirlik koordinatörlüğü, eğitmen, yönetici koçu olarak kariyerine BP Consultancy çatısında devam etmektedir.

Reyhan Elmasri
Reyhan Elmasri

Kurumsal Eğitmen & Yazar

Reyhan Elmasri 2012 yılından bu yana saygın firmalara “Çalışanların Mutluluğu”
başlığı altında yüz yüze ve online eğitimler veriyor. Öncesinde 10 yıl Procter & Gamble, 3 yıl Deloitte, 10 yıl Egon Zehnder Istanbul, 2 yıl da Dubai ofisinde çalıştı.2010 yılından bu yana Dubai’de yaşıyor. Yaklaşık 15 yıl önce tesadüfen hayatına giren şifa tekniği sayesinde bilinçle kişisel gelişim alanında kendini yetiştirmeye başladı. Nefes Koçluğu, Çocuk Nefes Koçluğu, Reiki, Yaşam Koçluğu, NLP, EFT, Access Consciousness, ThetaHealing gibi yöntemleri hayatına aldı. 

Şebnem TokerCV02122021
Şebnem Toker

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı-Doğan Holding

1971 İzmit doğumlu Şebnem Toker, Türkiye’nin eğitim, sanayi ve finans sektörlerinin öncü gruplarında CEO ve yönetim kurulu başkanı asistanı olarak çalıştı. 2004 yılında Doğan Grubu’na katılarak grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Asistanlığı görevini yapmaya başladı ve 2012’den bu yana Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı asistanıdır. İngiltere’de Bournemouth
School’da Büro Yönetimi eğitimi alan Toker, mesleki deneyim ve birikimini paylaştığı ilk kitabı Zamanı Yakalayan Ofisler’i 2019 yılında yayınlandı. Kitap, pandemi ek bölümüyle kısa sürede 2. Baskısını gerçekleştirdi. 20 yıldır ezoterizm ve metafizik alanlarında eğitimler vermektedir.

WhatsApp Image 2021-11-25 at 18.21.03
Uğur Durak

Danışman, Mentör

1980 İstanbul doğumludur.
Üniversite lisans eğitimini “Kamu Yönetimi” ve “İktisat” üzerine yapmış olup, “İşletme ve Pazarlama Yönetimi” alanında yüksek lisans sahibidir. Kurumsal ve ticari bankacılık alanlarında 16 yıl yönetici olarak görev yapmıştır. Kariyerine, kurucusu olduğu “Hedef Tutulması Eğitim ve Danışmanlık” firması bünyesinde; gelişim ve organizasyon danışmanlığı, kurum ve yönetici koçluğu, mentörlük, kurumsal eğitmenlik alanlarında devam etmektedir. Ayrıca “Finans ve Sigorta Bilirkişiliği” ve “Adalet Bakanlığı İstanbul Bölge Konkordato Komiserliği” görevlerini sürdürmektedir. ParaMedya.com,EkonomiDoktorunuz.com ve BankaVitrini.com sitelerinde yazarlık yapmaktadır.

WhatsApp Image 2021-11-25 at 14.22.54
Yeliz Kaymakçı

Marka ve Pazarlama Eğitmeni

1984 İstanbul’da doğan Yeliz Kaymakçı, lisansını İşletme Fakültesinde tamamlayarak İstanbul Üniversitesi’nde Pazarlama üzerine yüksek lisans yapmıştır. Profesyonel iş hayatına 2003 yılında başlamış, eğitim ve iş hayatını birlikte yürütmüştür. Edindiği bilgi ve birikimlerle kamu ve özel kuruluşlarda Kurumsal İletişim, Marka Yönetimi ve Pazarlama alanlarında çalışmıştır.
Aynı zamanda kurum ve sivil toplum organizasyonlarının üst yönetimine, iletişim danışmanlığı hizmeti vermiştir.
Şu an firmaların ihtiyaçlarına yönelik ‘Kurumsal İletişim, Marka Yönetimi ve Pazarlama Yönetimi’ alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Top