Loading...

1997 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olmuştur. 1999 – 2001 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi’nde Finans dalında MBA öğrenimini tamamlamıştır. İş hayatına Monitor Company’de, Yapı Kredi Bankası’nın “Yeniden Yapılanma Projesi”nde yer alarak başlamıştır.
1997 yılında Garanti Bankası’na MT olarak başlayan Ozan Kuşcu, 2005 yılına kadar ticari ve kurumsal bankacılıkta çalışmış, ayrıca gönüllü olarak iç eğitimler tasarlamış ve vermiştir.

Bankada çalıştığı dönemde, 2000 yılında Belçika’da Management Center Europe (MCE)’dan “Advanced Selling Skills” eğitimi, 2004 yılında İngiltere’de Cranfield School of Management’da “Vital Business Update” almıştır. 2002-2005 yılları arasında aldığı eğitimlerle INLPTA sertifikalı NLP trainer olmuştur.

Bankadaki son görevi kurumsal satış koordinasyon yöneticiliği sonrasında Garanti Bankası Eğitim Müdürlüğü’nde, Şube Müdürleri Teknik Eğitimi Projesinin koordinasyonu görevini yürütmüş ve ayrılarak NAR Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin kurucu ve yönetici ortağı olmuştur.

Halen Nar Eğitim’de müşteri merkezli satış sistemlerinin kurulması ve yönetimi, yeni çağ liderliği konularında danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.


Top