Loading...

Oyuna Geri Dönüyoruz

 

Pandeminin getirmiş olduğu şartlar; yeni düzen adı altında kişileri mevcut yaşamlarından kopararak hayatlarına farklı bir algıda devam etmelerine zorluyor. Her yerden gelen bilgi bombardımanı ve dezenformasyon insanları belli kalıpların içerisinde davranmaya ve düşünmeye zorluyor. Öğrenilmiş bir pandemi, beraberinde öğrenilmiş çaresizliği de getiriyor.


Şimdiye kadar kadın şöyle yapmalı, böyle olmalı, kadın budur gibi bir kısıt altında yaşayan kadının bu öğrenilmişliklerin içinden sıyrılması çok zor, neredeyse imkansız.

 

Bütün bu öğrenilmişliklerden kurtulmak ve kendin olarak ayaklarının üzerinde durmak istersen sen de destek ol ve bize katıl.


Çünkü biz Oyuna Geri Dönüyoruz.

Oyuna Nasıl Geri Dönebilirsiniz?

Hayatın getirdiği zorlukları beraber aşmak ve iş yaşamına geri dönmek isteyen tüm kadınları iş yaşamına dönmeden önce tazelemek ve bilgilerini  günün getirdiği şartlara göre güncelleyerek ve yapacakları başvuruların daha sonuca ulaşabilir hale getirmek amacıyla  bir eğitim programı  hazırladık.

Eğitimlerle mevcut bilgilerinizi tazeleyebilir ek eğitimlerle kendinizi geliştirebilirsiniz.  Programa dahil olan tüm eğitimler ücretsizdir.

 Eğitimler youtube üzerinden Doğuş Üniversitesi öğretim üyeleri , Persty, Nar Eğitim ve  bağımız profesyonel eğitmenler  tarafından  verilecektir. Eğitimlerin sonunda programa kayıt olduğunuz e-mail üzerinden  tarafınıza gönderilecek olan online sınav ile Doğuş Üniversitesi tarafından  sertifikalandırılacaktır.   Almış olduğunu sertifikalarınızı Cv’nize ekleyebilirsiniz. 

Proje destekçimiz olan Kariyer.net üzerinden iş başvuruları, iş bulma, yerleştirme ve yönlendirme konularında bir taahhütte bulunmamaktadır.   Proje tamamen katılımcı  kadınların  işe geri dönmesi için ihtiyaç analizlerinin yapılmasını ve yetkinliklerini güncellemeyi ve geliştirmeyi  amaçlamaktadır.

Toplam 18 farklı eğitimden en az 9 tanesini almış  ve eğitim sonundaki online sınavı başarıyla tamamlayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanırlar.

Doğuş Üniversitesi tarafından gönderilecek olan sertifika almaya hak kazanmak için

Mailinize veya https://iskadini.net/ üyelerine özel olarak  gönderilecek  olan youtube kanalını  takip etmeniz, eğitimlere ve sınavlara katılmanız gerekmektedir.

Eğitimler sonucunda Kariyer.net üzerinden iş başvurularınızı yapabilirsiniz. Tekrar hatırlatmakta fayda var.  Oyuna Geri Dönüyoruz projesi, destekçileri ve çözüm ortakları İş bulma, yerleştirme ve yönlendirme konularında bir taahhütte bulunmamaktadır. 

Saygılarımızla

Oyuna Geri Dönüyoruz Proje Ekibi.

Top